KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15989282
nr 1598 9282
Ian Rusth
(f. 1950), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 26/50. Bildmått: 25x18 cm, yttermått inklusive ram: 33x25 cm
Ian Rusth, svensk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:45:19
300 kr
350 kr